HAKKIMIZDA

ENSAR ET & MANGAL

1997 yılında 2 masalı mütevazi bir lokanta da kömürde kızarmış tavuk satışı ile hizmete başlayan ENSAR RESTAURANTLARI soslu kızarmış pilice kattığı kendine has lezzetiyle Güngören sakinlernin vazgeçilmez piliççisi olur ve adeta Güngören de yeni bir damak tadı ve lezzet farkı meydana getirir.

Kısa sürede lezzeti Güngören dışına da çıkan Ensar piliç o küçük mekana sığmaz olur ve İstanbul'un her semtinden gelen müşterilerinin yoğun taleplerini karşılayabilmek için 2002 yılında işyeri büyütülür. Daha sonra müşterilerin tavuk harici kırmızı et talepleri doğrultusunda firma Ar-Ge çalışmaları yapar ve kebap çeşitleri, et döner, kuzu pirzola, köfte vs. çeşitlerle hizmet kalitesini daha da artırır. Bunlarla da yetinmeyen Ensar Karadeniz, Konya, Bafra pideleri, pizza ve lahmacun vs ürünleri de menüsüne katarak genişletir. Bu adımdan sonra Ensar sadece piliççi olmaktan çıkar marka değeri olan bir restorana dönüşür.

Güngören Belediyesi tarafından yürütülen Beyaz Gül Gıda Güvenliği Projesi kapsamında yapılan kontroller ve denetlemeler sonucunda firmaya hijyen belgesi- BEYAZ GÜL sertifikası verilerek kalitesi ve sundupu hizmet resmi makamlar tarafından da belgelenir.

2009 yılında Güngören Belediyesi Kent Konseyi tarafından düzenlenen yılın ENLERİ anket çalışması sonunda değerli müşterilerimizin teveccühleri ile firmamız yılın EN İYİ ESNAFI ödülüne layık görülür.

Ensar 2013 yılında ENSAR ET & MANGAL tabelası adı altında kasap reyonu ile çiğ satışı yapmanın yanı sıra siz seçin biz pişirelim sloganı ile müşterilerine 5 yıldızlı ızgara keyfi sunmaya başlar.Ayrıca masaların yanındaki mangaldaki müşteriler kendileri de ürünlerini pişirebilme imkanı bulmaktadır.

ENSAR Restaurantları'nın mevcut markaları ( ENSAR PİLİÇ - ENSAR ET & MANGAL - ENSAR PİLİÇ & KANAT - CHİCKENBERG ) ENsar Restaurantları müşterileri ile birlikte hep daha iyiye doğru ilerlemektedir.